עדות של עמיחי גל 14/4/15

“פגשתי את אילנה לאחר שניסיתי דיאטות עם דיאטניות אחרות. ההבדל – דרמטי! אילנה ממש ממש הקשיבה לי והתאימה לי דיאטה שמותאמת לאורח החיים שלי. לאכול בריא יותר ורזה יותר באופן שמאפשר להתארגן לכך. ויש גם תוצאות! תודה רבה.”

המלצה על דיאטה

 

עדות של נורית לבנון 19/5/15

” הפניתי את ביתי לאילנה עקב רגישות מתמשכת וכאבי בטן חוזרים ונשנים.אילנה ערכה לה את הבדיקות הנדרשות, נתנה המלצותיה וראה זה פלא, תוך מספר שבועות, חלה הטבה רצינית בהרגשתה ותוך 2-3 שבועות נוספים הרגישות חלפה לגמרי. החיים שלה השתנו. מומלץ מאוד!”

 

המלצה על רגישות למזון

 

נותן העדות: צביקי א.
“אני עונה על הקריטריונים של הלקוחות הפוטנציאליים של אילנה עקב בעיה בת כמעט 30 שנה. בדיקה פשוטה פתרה את הבעייה בעוד שפרופסורים רבים ובדיקות מקיפות בשר”פ, לא גילו…”

 

נותן עדות: אבי הוברמן
“הגעתי אל אילנה לפני 4 חודשיפ בעיקבות תחושה של גזים ורעב, ואי יכולת לרדת במשקל.
אילנה – לקח לה מספר שניות לשמוע אותי ולהבין מה ואיך אני אוכל ומהם איפיוני התנהגותי. אני מדקלם היטב את יסודות המטבוליזם שהשרשת בי ומספר לכולם, הגזים נעלמו כלא היו, ועם זאת, ירדתי במשקל כבר 7 קג’ וכולם – מהשומן!!! רוצים לשמוע עוד… לכו לאילנה”

 

נותן העדות: רותי טבק
” אילנה מלווה אותי כשנה, ואני מודה לה כל יום על איכות החיים שנתנה לי. רגישות למזון זו אחת המחלות השקטות שממררות את החייםומעסיקות אותך 24 שעות ביממה. הגעתי לאילנה לאחר אינספור טיפולים ובמספר פגישות בודדות היה שיפור ניכר בתפקודי. המיקצועיות, העדינות, ההתכוננות אלי ולצרכים המיוחדים שלי, מאפיינים את אילנה. אני יודעת שיש לי תמיד למי לפנות וממי לקבל תשובות אמינות.”

 

נותן העדות: פנינה גולדשמיט
“הגעתי אל אילנה עם בעיה של חומציות. אילנה בתהליך ממוקד ומקצועי מלווה בנועם הליכות ובחיוך מקסים. אבחנה, בדקה, ווידאה והנחתה אותי לאורח חיים בריא שמותאם אישית לקצב שלי, למינונים שלי ומבלי לוותר על מה שאני אוהבת. הבונוס היה – ירידה במשקל. וכך הפכתי מפנינה חומצית לפנינה מתוקה. תודה רבה אילנה יקרה.”

 

נותן העדות: ישראל ס. 1/9/15

“כבר שנים שאני לא מריח. בחצי השנה האחרונה איבדתי את חוש הטעם.
לאחר הפגישה הראשונה עם אילנה ולאחר שבועיים, חזר לי חוש הטעם, ולאחר חודשיים, באופן לא מפתיע, קיבלתי חזרה את חוש הריח חזרה. הבונוסים הנוספים: כתוצאה מירידה של כ- 10 קג’ קל יותר לעבוד (בעבודה שלי זה ממש משמעותי)

הדבר היחיד שמציק לי הוא שצריך לקנות בגדים חדשים במידות מתאימות.
תודה ואילנה על המקצועיות, הסבלנות ושעשית לי חיים טובים יותר.”
ישראל ס. כפר סבא

 

נותן העדות: רחל ו.
בס”ד
לכבוד ד”ר אילנה דריאל,
שלום וברכה,
ברצוני לשתף ולהודות לך מקרב הלב על הייעוץ והעזרה הרבה בעקבות המודעות הרבה שניתנה לי בעקבות קריאת הספר המדהים “רגישות לגלוטן” שנכתב בעריכה שלך ושיחת הטלפון עמך.

פשוט הצלת לי את הבן! אחרי כ-5 שנות סבל שמאז מלחמת עופרת יצוקה, סבל מעצירות כרונית קשר ועשה צואה רק בבגדים ורק לאחר לקח תרופות לעצירות שבקושי הועילו. וטובי הרופאים לא הצליחו לעלות על הפתרון לבעיה!

סבל פיזי ונפשי קשה, בני ישראל ספג עד שהגעתי לקרוא את הספר והתחלתי לשנות את תזונתו ללא גלוטן וברוך השם הוא מתחיל לראות אור בקצה המנהרה, לאחר כחודש של תזונה ללא גלוטן, לבינתיים, כאבי הבטן הנוראיים נעלמו כלא היו עוד מהימים הראשונים, וכן העצירות המצטברת בבטן נפסקה. בעיות העייפות הקשה, והברזל שלא נקלט טוב, נמוגו ואף בעיות הקשב וריכוז השתפרו פלאים! ממליצה בחום.

גם מניסיון שלי, אני יכולה בהחלט להמליץ שכן אני סובלת מאז מלחמת המפרץ מתת פעילות בלוטת התריס סמויה ולאחר כ 16 שנה עם כדורים גיליתי שהכל קשור לגלוטן! וכן השתפרה אצלי רמת הנוגדנים לבלוטה מאז ששניתי את התזונה ללא גלוטן בתוך 10 חודשים בערך מרמה של 900 ל 540 !

העייפות הקשה והלא מובנת של שנים נעלמה עוד מהימים הראשונים! והייתה הרגשה שכאילו נולדתי מחדש!
מקווה עוד לבשר בהמשך שהבעיות נעלמו לגמרי, שכן צריך סבלנות וזה לוקח קצת זמן.
אך בהחלט, על מנת לעזור לאחרים, אני ממליצה בחום על התזונה הזו (וכן ללא חלב שגם זאת הוצאנו מהתפריט שלי ושל הבן) ואני מאשרת לפרסם המקרים בשם בראשי תיבות – ר.ו.

בברכה ובכבוד רב,
ותודה רבה!!!

ר. ו.

 

נותן העדות: שמעון נ.

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לפועלך בנושא של אבחון רגישות למזון במחלות המעי הדלקתיות. נושא זה היה חשוב מאוד לבדיקה וזאת כיוון שחולים רבים הרגישו תמיד שיש קשר בין סוגי המזון שאותו הם אוכלים ובין ההתגברות של תופעות שונות הקשורות במחלה כגון שילשולים, עייפות, חום וכו`. כיום יש ביכולתי כחולה קרוהן לווסת טוב יותר את האיזון בין מוצרי המזון השונים ע”מ לחיות חיים שקטים ושלווים מצד המחלה .

תודה רבה על הכל

נותן העדות: אליהו ט

יצאתי מבית חולים עם המלצה לחייםתפלי. הכול תפל. חטפתי דכאון. פניתי לד”ר אילנה דריאל שעשתה לי סדר עם התזונה שעכשיו היא טעימה ומאוזנת. עבר הדיכאון ואני שוב שמח וטוב לבב. תודה אילנה

נותן העדות: חזי

הגעתי לאילנה לאחר שנים רבות עם דיאטנית בכירה שנודעת בגישה הקשוחה והבילתי מתפשרת שלה, והייתי בטוח שזו הדרך היחידה שבה אוכל לשמור על משקל ותזונה, אבל תוך זמן קצר התברר לי שטעיתי. הגישה האנושית והמכילה של אילנה, בנוסף כמובן לידע העצום ולמקצוענות שלה, מתאימים לי הרבה יותר ומסייעים לי מאוד הן בהתמודדות עם בעיות העיכול, כטבעוני שהדיאטה שלו מוגבלת למדי, והן בשמירה על משקל תקין.

נותן העדות: שירי

לפני כשנתיים השתתפתי, כחולת קרוהן, במחקרה של ד”ר אילנה דריאל.
ברצוני להמליץ בחום רב על ד”ר דריאל ושיטתה המוצלחת.
כמו חולי קרוהן רבים, נדדתי בין תזונאיות ובעלי מקצוע נוספים שנתנו לי עצות שונות ומשונות לגבי התזונה, עד שפגשתי באילנה.
אין ספק שקיים קשר הדוק בין בעיות עיכול ותזונה. אילנה השכילה למצוא שיטה קלה ובטוחה לברר מהי התזונה הנכונה עבור כל אחד באופן אישי.
מדי שבוע – שבועיים קיבלתי חוברת מפורטת ובה מאכלים שמותר לי לאכול, המגוון היה רב ויכולתי למצוא בקלות את המזונות. במקביל, ערכנו מעקב אחר התגובות שלי לאוכל ובמידה וזה לא התאים, מיד עברנו לשלב הבא. כל התהליך נמשך זמן קצר ובסופו גילינו אילו מאכלים אינם מומלצים עבורי.
בסופו של התהליך חשתי הטבה משמעותית מזה זמן רב ואף הצלחתי במטרתי להכנס להריון ללא טיפול תרופתי.
כיום, כשנתיים אחרי, אני ממשיכה בשיטתה של אילנה באופן עצמאי, שיטה שהפכה במהרה לדרך חיים, ונמצאית בהפוגה מן המחלה.
ברצוני להודות במכתב זה לד”ר דריאל על היחס האישי, הזמינות והסבלנות לשאלותי וכמובן על מקצועיותה.
לסיכום אני ממליצה בחום ומוכנה לדבר עם כל ספקן באופן אישי.